| MaCheamaGogaie a întrebat:

Clasica intrebare xbox 360 sau ps3?

Mentionez ca de oricare mi-as lua vreau sa il modez. Daca le modez nu mai merge sa joc multiplayer? Dar imi merg jocurile piratate?

Veniti cu argumente pro si contra

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati un ps3 are multe exclusivitati si motorul grafic este mult mai puternic decat la xbox 360 eu te sfatuiesc sa nu modezi consola deoarece nu o sa mai joci online si jocul online este crema jocurilor si poti sa-l iei foarte ieftin din media galaxy ca vreau sa-mi iau si eu unul acuma pe 29 iunie... si jocurile piratate nu merg Cam atata Bafta!