| barbiella21 a întrebat:

Coduri webkinz nefolosite va rog (care mi-l da prin PM) ii dau funda, va rog! (PROMIT!) Am mai avut un cont webkinz, dar l-am uitat si nici codul secret nu-l mai am!

2 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Am eu un cod, dar e folosit ... Dar poti sa intri pe webkinzromania.ro acolo sunt concursuri zilnice si poti castiga ca premiu UN COD WEBKINZ NEFOLOSIT sau sa trimiti ceva la revista webkinz(tot de pe site-ul ala) si se trsge la sort si poti castiga un cod webkinz.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Nu mai cereti coduri webkinz! Credeti ca suntem asa prosti sa va dam? Cand ai sa te lasi de cersit coduri sa ma anunti!(stiu cum sa castigi unul gratis dar nu mai cere )