| patrick5 a întrebat:

Credeti ca ar merge FIFA 15 daca as avea procesorul asta?
http://www.pcgarage.ro/......36ghz-box/

Si mai spuneti-mi daca ar merge procesorul respectiv la pc-ul meu, acum am un Amd athlon X2 340 pe socket FM 2 si m-am gandit ca ambele fiind cu socket Fm2 ar merge dar nu sunt sigur, poate mai trebuie ceva, sa se potriveasca cu placa de baza, placa video etc

1 răspuns:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai tu chiar vrei sa dai bani pe piese pentru pc care nici nu esti sigur daca o sa iti mearga pe placa de baza. pe la tine pe acolo nu sunt magazine de calculatoare care poti cumpara piese si ti le pun ei si ei stiu ce merge pe placa ta de baza si ce nu merge.