| ButelieCuPetrol a întrebat:

Credeti ca pot rula gta 4 (low settings, low rezolutie+cateva patch-uri care "modeleaza" grafica jocului in una mai low):
-Placa video: http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/
-Processor de 3000+
-1.8 ghz
-1.00 gb of ram?

3 răspunsuri:
| relax22 a răspuns:

Prietene, eu am un I3 de 2, 5 (4 procesoare) 4gb RAM Si o placa vide Ati radeon hd 5450 de 1024 mb iar cand rulez gta 4 si ma joc procesorul sta in 3%-8% nu depaseste 10% iar RAM mananca cam 1GB-900MB
Nu recomand sa rulezi jocul cu nici un fel de patch instalat si cel mai bine il joci cu detalile la medium si rezolutie peste 1024x
Ciudat este faptul ce eu l-am testat la 800x640 si cu toate la low si culmea SE MISCA SACADAT CAND LUAM CURBELE CU CARACTERU/MASINA laughing Dar cu 1gb de ram nu o sa reusesti sa ai placerea de a te juca vreun joc recent aparut. (poti juca jocuri sub 2009)

| dangerX a răspuns:

Nu iti va merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge, in nici un caz pe 1 gb ram si 1.8 GHz. Si iti trebuie o placa video de minim 1, 5 GB!
Sper ca am putut sa te ajutwinking
Pa-pa.