| Hardy2000 a întrebat:

Cu card Maestro nu pot cumpara jocuri pe steam nu? Daca nu merge sa cumpar cu card Maestro... de unde pot sa iau cs 1.6 pe steam?

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Pai vezi si tu daca acepta la plata cei de la STEAM carduri maestro.dar din cate stiu eu s-ar putea sa nu aceepte.fa-ti unul visa mastercard

| Hardy2000 explică (pentru DataSoft):

Am observat ca pe computergames puteai sa iti iei CS 1.6 prin SMS.Dar acuma scrie produs indisponibilbig grin Crezi ca nu o sa mai apara pe site-ul lor CS 1.6?