| Pericica_Si_Andrei_1999 a întrebat:

Cum a facut profilul pro la levelul asta ca vreau sa-l fac si eu.Dau funda.

Level 43

Titlul actual : «Immortal Shaman»

Shaman

• Șoareci salvați :

• Brânză adunată personal : 381

Șoarece

• Brânză adunată primul : 1138

• Brânză adunată : 13030

• Bootcamp : 3

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Probabil e un fost jucator foarte bun care si-a facut cont din nou sa vada cat de sus poate sa ajunga.
Tot ce poti face este sa joci, sa joci, sa joci. Cu mult antrenament vei ajunge sa cunosti secretele hartilor si sa fi atat un bun soarece, cat si un bun saman. Nu poti deveni pro asa peste noapte, unii joaca de ani intregi.