| Raresgta5 a întrebat:

Cum activez girofarul fara sirena pe GTA 5 sau five m si cum claxonez si pornesc toate modurile de sirena la masina de politie? Exista stil de mers ca in gta sa gen sa apesi alt sau alta tasta si sa mearga caracterul normal?

1 răspuns:
| Comunity a răspuns:

Salut. Eu am gta V pe PC si pentru sierna si girofar cand conduc masina de politie am butonul "e" de la tastatura.
1. Daca tin apasat pe buton claxoneaza incontinuu.
2. Daca apas de doua ori pe buton porneste girofarul cu sirena.
3. Daca apas scurt butonul nu claxoneaza ci isi schimba oarecum stilul.