| Mariuss32 a întrebat:

Cum as puea bate "Arcas brutal" si "Specialist brutal" la Metin2ro ca sa imi cada fms, cu vraji sau fara? Am level 20, war corp, m1 aura, lata+6, tigru+6 1,5k pv si restul itemelor sunt+6... sunt tot+6.

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Jocul asta e plin de superstitiosi. Fms, rib, arc corn pica daca ai noroc. Nu conteaza daca dai in ei cu magii sau fara, nu conteaza daca esti razboinic, sura, ninja sau saman, nu conteaza ce iteme ai pe tine, ceea ce conteaza este sa ai intre lvl 15 si 40.

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,batel fara magi ca daca dai cu magi nu prea pica.