| Calmatui_Ioana_1991 a întrebat:

Cum as putea sa fac credits pe imvu?(scuzati categoria, dar este mai cautata =]])Va rog sa ma ajutati :*

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Foarte simplu doar ca cere timp. Daca ai o luna in IMVU poti face peer review. Asta inseamna ca poti evalua 150 de produse din catalog pe zi ceea ce iti aduce 750 credist in fiecare zi. Desigur nu e nevoie sa evaluezi toate cele 150 produse. Pentru fiecare produs evaluat primesti 5 credite.

Ideea e sa fii foarte serios si sa urmezi regulile intocmai altfel s-ar putea ca adminii sa-ti revoce dreptul la peer review daca dai pass la prea multe produse care incalca regulile.

E drept ca astea sunt promo credits insa iti poti cumpara tot ce vrei cu ele atat doar ca nu poti da cadouri altora.