| Iordan_Cristi_1996 a întrebat:

Cum as putea sa setez sami intre cu google cand intru pe google chrome? Caci de obicei foloseam internet explorer dar acum ini intra cu webs earch ( pe internet explorr )

2 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

In dreapta ai setarile... intri acolo si trebuie sa ai ceva de genul "Motor de cautare" si modifici acolo si gata.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Daca vrei sa scapi de webs Serach pe Exlorer seteaza asta:
-Start=Control Panel=Internet Options
La General la Home Page scrii:www.google.com
Si dupa dai Ok si gata.

2 Iar daca vrei sa schimbi Google Chrome ca prima Pagina seteaza asa:
Intri in Chrome=Setari=Aspect= (Afiseaza Buton de pagina de Pornire) si dupa bagi linkul.
Iar daca vrei sa intri pe aceea pagina dai click pe casa (Casuta) sus in partea stanga.
Mult Succes!