| 02bossu a întrebat:

Cum bag masini in nfs mw v rog ajutati-ma va rog

8 răspunsuri:
| XxStatSxX a răspuns:

Te rooog frumos. spune-mi de unde se donloadeza ca mai am upicsi plang ca nu-l mai am ca l-am facut 99 % din joc si nu stiu ce s-a intamplat cu el
deci terog sa imi spui de unde l-ai downloadat

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Intra pe acest link:http://www.nfscars.net/
Si alege acolo sus unde e patratelul portocaliu mw si ati alegi ce masina vrei tu apoi urmezi acest tutorial:http://www.youtube.com/watch?v=MztCZpzvaIU
Asta a fost tot...
FUNDA?

| Myhay_Claudiu_1997 a răspuns:

Sall sper ca te pot ajuta casa sa bagi masini in nfs mw :
1. Le poti downloada de aici : http://www.nfscars.net/....../list.aspx
2. Selectezi MW
3. Selectezi Cars sub bara de unde selectezi MW
4. Dupa ce leai downloadat le dezarhivezi
5. Copiezi folderul cu numele masini in folderul cu nfs Cars
6. Daca ai folderul FRONTEND si este cu un folder in el nummit MANUFACTURERS copiezi folderul in folderul cu numele masini inlocuite si gata intri in joc

| vladconstantin a răspuns:

Ca sa-ti pui masini in nfs mw trebuie sa-ti iei intai ferrari 360 spyder mod loader si il instalez in folderul unde ai nfs mw dupa aia intri pe net si scrii nfs mw cars si iti iei ce masina vrei.ca sa le bagi in joc vezi ca dupa ce le descarci le dezarhivezi si pui in folderul addons din nfs mw ce trebuie.vezi ca ai doua foldere in addons unu cars replace si manufactured in astea doua foldere pui ce ai in arhiva de la masina care ai descarcat-o

| Constantin_Cosmyn_1996 a răspuns:

La nfs most wanted trebuie sa fie terminat cu totii rivalii casa pot sa imi bag masini in nfs? Eu ma loat toate videoclipurile dupa net am facut la fel cum au facut si cei lalti de au bagat masinii in joc dar la mine nu merge daca stii de ce va rog cotatima pe Facebook cosmin B. Constantin

| Tilvan_Ionut_1999 a răspuns:

Dar daca nu am addons in nfs mw ce trebuie sa fac?