| ExEquTeR123 a întrebat:

Cum credeti ca mi-ar merge mie gta 5 cu specurile astea: procesor amd athlon 64 x2 dual core 5000+ 2.61 ghz, 4 gb ram, placa video nVIDIA geforce geforce 8800 gtx 2.5 gb,

2 răspunsuri:
| Krosom a răspuns:

Conform unui site specializat in specificatii recomandate, minime, GTA V cere configuratiile:

Minim:
- Phenom 9850 Quad-Core Black Edition
- GeForce 9800 GT
- 4 GB
- Win 7 64
- 65 GB
- DX 10

Eu unul am oarecum probleme si cu GTA IV si pot spune ca am un sistem putin mai bun decat al tau, deci, cred ca ti-ar merge in poze.

| userul7200 a răspuns (pentru Krosom):

Ai las-o ca si eu am dual core si imi merge bine oh go on

2 GB ram in plus si o placa video de vreo 3 gb ar fi ideali. Bafta