| CeapaDeCeapa a întrebat:

Cum creez un server de metin2 pe hamachi?
Si lasati-mi id-ul de messenger sa va mai intreb cate ceva daca nu ma descurc

Răspuns Câştigător
| KaSS a răspuns:

Salut, uite aici un tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=OwJo779ecxQ

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 KaSS ti-a dat un tutorial video deci eu nu am ce sa mai zic decat sa zic ce iti trebuie ca restul le ai in acel tutorial.

2 Cerinte de system minime:
-512Mb placa video
-2Gb Ram (1Gb servar, 1 Gb pc).
-Viteza la internet 10Mbps.

3 Programe:
Navicat
Filezila
Portmap
Servar Files
Virtualbox sau VirtualPc
Xampp
Homapage
Hamachi

4 PS:Nu zic in nume de rau dar gandeste-te putin daca unul din noi lasa ID de mess, skype... o sa fie full.

Si un lucru noi nu dam accept la oricine si oricum doar de drag?

Daca ai o problema cu ceva ziua pe TPU sau aicea si iti spun cum sa rezolvi problema.