| ßσьσсєℓα a întrebat:

Cum descarc gratis Chiken Invaders 4 Ultimate Omellete gratuit? (Link)

3 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Imi pare rau dar nu te poate ajuta nimeni in aceasta situatie.
Nu mai avem voie sa dam adresele site-urilor ``pirat``.
Acest joc daca il poti descarca de pe un site gratis inseamna ca este piratat, noi nu avem voie sa iti dam link sau altcevahappy
O zi frumoasa.

| PotatoMustDie a răspuns:

In ce situatie ne bagi. Nu iti pot da link din motive evidente, dar scrie pe google "chicken invaders 4 tpb".

| Booy_Rapp_1999 a răspuns:

Foarte usor scrii si tu pe net download... si gata laughing asa am facut si eu,.; si l-am si terminatwinking sper ca te-am ajutat funda?