| atomikady a întrebat:

Cum deschid parasuta in gta san andreas?

Răspuns Câştigător
| VladsBoss99 a răspuns:

Pe click dreapta sau space. Fundita

8 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Alegi parasuta sari de pe cladire sau de unde vrei tu si apesi click stanga...

| NoKiaaaaa a răspuns:

Iti dau un cod pentru parasuta.In timp ce joci te opresti si scrii AIYPWZQP.Si-ti dau mai multe coduri http://www.e-phorum.net/parole-gta-san-andreas-coduri-gta-san-andreas

| Varsson a răspuns:

Apesi pe click

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Cu Clik dreapta sau stanga, sau space, sau enter.Inceraca-le pe toate dintre astea nu mai sunt sigur ca stiu.

| fanat1c a răspuns:

La mine nu merge nici una... dc? am versiunea v.3 de ce nu merge?

| alexdan2918 a răspuns:

Trebuie sa apesi clik dreapta apoi clik stanga

| Mihoc_Samy_1997 a răspuns:

De pe ce buton de deschide parasuta de la gta san andreas

| Andrei_Prodan_1979 a răspuns:

Apesi clic stanga pe maus cand esti la inaltime si ai parasuta