| 16BeautifulNightmare16 a întrebat:

Cum este jocul ala IMVU? Asi vrea sa aflu mai multe detalii despre el. big grin Dau funda. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Чернобыль a răspuns:

Creeaza dependenta.

| ALeXsSaY a răspuns:

IMVU nu e un joc. Este un chat international. Este des considerat joc pentru ca are spatii f frumoase si activitati gen Sims. Dar este de fapt un chat unde cunosti persoane din toata lumea, cu care poti comunica, iti poti face avatarul propriu asa cum doresti, poti vizita diverse camere sau patreceri sau alte locuri cool dar tot cu scopul de socializare big grin e super jocul

| Anna_9116 a răspuns:

Este o mare prostie... trebuie sa iti faci un avatar... si sa te plimbi cu el sa te joci cu el, si o sa ti se deschida tot timpul, si toti o sa vrea sa vb cu tine pe chat ca pana la urma asta inseamna IMVU: CHAT!straight face crede-ma nu e mare lucru de capul lui.

| iulya9902 a răspuns:

E un joc cu avatare si cu bani, pe care ii obtii foarte greu.cu banii poti sa iti cumperi haine, apartamenete, accesorii, etc, de la magazin.pentru alte detalii da mesaj

| Aryanaaa a răspuns:

Eu joc imvu happy Este destul de tare.o lume virtuala in care tu esti cine vrei sa fi. Iti creezi avatarul,cauti metode prin care sa faci,,creditele,,. Ele iti folosesc la,,shop,,-magazinul vestimentar al imvului unde iti creezi propriul tau stil cumparand hainele dorite. Hainele cumparate vor fi salvate in,,Dress Up,, unde iti schimbi avatarul de cateori doresti. Iti faci prieteni sau chiar,,rude,,. Exista mai multe roomuri create de diferite persoane unde jucatorii se aduna si,,chatuiesc,,.
Iti poti cumpara VIP sau chiar AP cu bani reali. (VIP-se poate obtine si prin alte metode fara sa platesti,trebuie doar sa cauti)
Este un joc frumos, pe care ti`l recomand. (creeaza dependenta, depinde de firea ta! laughing)
Pentru mai multe detalii contul meu de imvu: Ana100x
Sper ca te-am ajutat.
Funda?puppy dog eyes