| Edy_9245 a întrebat:

Cum fac ca la facebook sa primesc nottificari doar de la prieteni nu de la jocuri,etc atunci cand dau acasa nu imi apara pagini gen pro tv, draci laci.

Răspuns Câştigător
| claudica2703 a răspuns:

In primul rand umbla la setari-notificari si selectezi acolo ce vrei sa primesti. Apoi ca sa nu primesti cereri-invitatii etc. la jocuri, blochezi jocul respectiv cand primesti o notificare de orice fel. Iar pentru pagini urmarite, ca sa nu mai primesti notificari, mergi pe pagina si selectezi acolo ori unfollow (ca sa nu-ti mai apara nici la noutati ce se posteaza pe pagina), ori selectezi acolo sa urmaresti fara sa primesti notificari daca doresti totusi sa-ti apara la noutati (newsfeed) ce posteaza paginile respective. happy