| DeGea1 a întrebat:

Cum Fac Capsuni Pe Jocul Transformice?

Răspuns Câştigător
| Dumitrascu_Albert_1988 a răspuns:

Pai cand vine un event sunt mai multe posibilitati..la cel de craciun prmesti capsuni sau itime sau site-uri etc apasant pe numarul unde care e si data ...cand vine mapa soeciala sau donezi bani sau poti primi de la altcineva(am uitat cum faci sa primesit capsuni de la altcineva)
sper ca raspunsul meu te-a ajutat

1 răspuns:
| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Buna.Capsuni gratis poti sa iei de aici: http://m.confirmare-cod.webnode.com/ Citeste cu atentie informatiile si completeaza formularul. O sa ai 235 capsuni ^^