| NowRelax a întrebat:

Cum fac cont pe Jade Dynasty pls dau funda vot si cat mai multe funde dar ziceti-mi ii dau cont dar orice pun la forumname sau username da ca e invalid pana si emailul e invalid si parola nu e buna ce trebuie sa fac? pls help me

2 răspunsuri:
| snoppy a răspuns:

Mai ai vreun cont de la vreun joc de la compania "PerfectWorld"gentongueerfect World International, EtherSaga Odyssey...etc,daca ai atunci logeazate cu contul de la jocul enumerat mai sus.,

| Gaara5846 a răspuns:

Intai il descarci si il instalezi si o sa iti apara intr-un colt account si iti creezi. e usor