| AlEx0 a întrebat:

Cum fac cont pe metin2 lunaris fundita care stie...

8 răspunsuri:
| Stella17 a răspuns:

Buna eee simplu dai la s incrie si puinumele contului parola id de mess si alegi ooo intrebare aceea intrebare oo traduci pe google translate si te intreaba 1+1 dai raspunsul si pui si codul de stergerea caracterelor astept 2 min si poti juca.

BAFTA!
FUNDITA?

| 123catalino a răspuns:

Deci intri pe http://www.lunaris-online.org/ si dai la S'sncrie si daca vrei sal treagi dai le telegrament sau ceva de genu

| SSaleu20 a răspuns:

Ba ce *** are
care imi da si mie un cont

| Robert_Strauneanu_1998 a răspuns:

Eu stiu dar nu imi merge, am scris acolo la s'inscrire tot ce mi-a cerut dar nu imi mergea nici in joc nici e site...

| alex11x a răspuns:

Mie muni merge scriu contul acolo si nu-mi merge

| Rivas_Alina_1982 a răspuns:

Nu stiu

| Rivas_Alina_1982 a răspuns:

Eu stiu dar nu imi merge, am scris acolo la s'inscrire tot ce mi-a cerut dar nu imi mergea nici in joc nici e site...