| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac iteme PVP bune la saman daca bonusurile sunt de doar 15% si nu sunt bonusuri 6/7? happy

2 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Daca vrei sa faci set sa stii ca exista 2 feluri de seturi:
Set 1vs1 si Universal.
Nu iti recomand sa faci 1.1 decat daca esti bogat pe acel joc.Deci mai bine universal, la universal te interesezi si tu sa vezi ce rase si pe ce magii sunt playerii din acel metin si incepi sa bagi pe itemele la care poti, aparare 2 maini,sabie,clopot,pumnal, sageti, si tot asa, iar pe celelalte, regenerare pv, otravire.Te descurci tu, Bafta!

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Vs saman putne pe itm 15% clopot si 15% evantai 15%rezistenta la foc sau cv de genu / vs war= 15 sabie 15 2 maini 15 sansa de a reflecta atacul corporal direct / sura= 15 sabie (nu mai stiu la surabig grin)/ninja = 15 pumnal 15 otrava 15 sageti 15 rezistenta vantului sau cv de genu...