| cata_2510 a întrebat:

Cum fac la gta 4 sa-mi dea masini elicopter stiu ca pe telefon da nu stiu unde imi apare doar video editor si multiplayer trebuie sa fac mai multe misiuni?

1 răspuns:
| CSGOGlobalMaster23 a răspuns:

Daca ai facut doar o misiune adica aia de inceput da trebuie sa faci mai multe misiuni daca iti apar decat alea doua dar inca ceva trebuie sa faci o misiune in care Roman sa iti arate unde e centrul de calculatora pentru ati face un E-mail sau asa ceva am jucat jocul acum 2 ani deci da intelegi. Si dupa dai pe internet si acolo trebuie sa scrie buy cars sau ceva acolo o sa vezi multe masini si un numar suna la numarul ala si ai terminat! Te duci la un CheckPoint sa iei masina! Da' ai grija iti trebuie bani!