| plss a întrebat:

Cum fac metinul meu cat de repede si usor

5 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta tutorial pe YouTube sau pe diferite siteuri si gasestiwinking

| Tekh a răspuns:

Taci ma ca esti retardat, decat sa iti pierzi viata citind si incercand sa ajungi cat mai departe incearca sa te bucuri ca ai o viata si sa o traiesti din plin asa cum iti place....Cauta pe Youtube-"tutorial server metin2" si acolo inveti pas cu paswinking

| plss explică (pentru Tekh):

Ma ajuta-ma sa-mi fac ca nu-nteleg cum

| plss explică:

Ma ajutati-ma