| Carmenutz111 a întrebat:

Cum fac multi bani pe metin2.ro?

Răspuns Câştigător
| shhhs a răspuns:

Salut,
Uite aici niste metode de facut bani:
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html

4 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Nu crede in rahaturile lui shhhs, sau de pe alte site-uri.
Eu am propria mea metoda de a face bani. Am un war de lv. 10 care are 1kk si joc pe el de 2 zile. (nu m-am ajutat cu niciun cont)
E o chestie de noroc. Daca iti pica iteme bune (coliere, bratari 500 pv, 15%maini si alte bonusuri bune) le vinzi la 500k, eu asa am facut bani.
Si poti sa mai vinzi si medalii.
Ok, dar acum, doar cati mai joaca metin? In 2011-2012 erau o gramada de playeri, dar acum?

| shhhs a răspuns:

Salut,
1.Uite aici un ghid ce cuprinde 10 metode de facut bani pe Metin2.
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!

| AaN56 a răspuns:

Pescuit,farmat la metine, minerit sau luat inteme mai eftine si vandute mai scump.Alta prioritate ar fi dt-ul care poti scoate bani frumosi de la fierar plusand intemele sau daca esti sura de lv mare 68+ stai la etaju 7 la metinele de70. Funda?