| Ionut_Cristea_1980 a întrebat:

Cum fac NPC-urile sa se miste in minecraft? Ce comanda trebuie sa scriu?

1 răspuns:
| klSilent a răspuns:

Salut Ionut.Din cate stiam eu pentru a se misca un NPC trebuie sa ai un plugin l-am cautat si cred ca asta este: http://www.minecraftforum.net/......-updated/.

Vreau sa mentioenz ca nu stiu sigur dar incearca-l.

Auzi dupa cum vad cred ca ai un sv de minecraft xD.Auzi incerc sa imi creez si eu unul sunt multe variante nu stiu pe care sa o aleg mai putea ajuta te rog eu frumos? ID de mess: stefan.boss421@yahoo.com.

Vreau sa mai mentionez ca pluginul asta il stiam cand l-am ajutat pe cineva la crearea unui sv. Multumesc anticipat sper sa imi oferi o funda xD!