| scorpion_5602 a întrebat:

Cum fac o conexiune la internet PPPoE spuneti-mi pasibig grin

1 răspuns:
| NStefan a răspuns:

Control panel->Network and Sharing Center ( W 7) ->1 Setup a new internet connection -> 2 connect to the internet -> (daca esti deja conectat la internet ) setup a new connection anyway -> (daca te intreaba daca vrei sa alegi o conexiune pe care o ai deja ) alegi no, create a new connection -> 3 broadband PPPoE. Cam acelasi path este si la XP si Vista, 1 2 3 sunt pasi principali. De la ultimul pas ar trebui sa te descurci singur, trebuie completate tab-urile respective.