| dorianpopafan2 a întrebat:

Cum fac să blochez comentariile de la o poză personală pe Facebook? Gen să nu poate comenta nimeni la poza mea, chiar dacă îi am la friends.

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Pai dai ca la poza ta sa vezi doar tu. iar prietenii tai nu vor putea da like nici sa comenteze.

| FlorinCiokan a răspuns:

Trebuie sa il blochezi. Intri pe profilul lui si acolo ai langa Mesaj acele 3 puncte dai pe ele si jos ai " Block" si aia e. Dar automat el nu o sa iti mai vada nimic ce postezi si nici tu.