| evoclau a întrebat:

Cum fac sa-mi mearga metin2 pe laptop emachines 1gbram 160 hdd 2.20ghz si merge doar pe 800x600 si 1024x768

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu strici bunatate de laptop.Ma refer la marca lui, nu neaparat la cati ghz are pentru ca al tau are destul de putin sa-ti mearga bine un metin2 pe el, mai ales ca e ro.Ro e foarte complex fata de celelalte si e foarte fun. Daca ti-ai lua un metin2 privat cum ar fi Fun, ai avea lag-uri mereu.Biaetii folosesc hack-uri, exista un singhur Ch, deci nu prea ai sanse normale sa-ti mearga in stare optima.
Avand in vedere ca laptop-urile emachinesc sunt laptopuri foarte bune.Eu am unul cu 2gb de ram, hdd 320, lcd hd de 15.6" si e pe sase baterii si tot mi-e mila de el.E de un an aproape, e in stare impecabila, ca nou pentru ca ma pc cu care pot sa joc fotbal cu el.
Inca o data, nu strica laptopu pentru metin.