| Yoniix a întrebat:

Cum fac sa recuperez o masina cumparata in SAMP dupa ce mi-a fost furata. Inainte sa ies din joc am incuiat masina si a si aparut confirmarea in chat ca am incuiat-o, dar cand am intrat peste 10 min nu aparea acolo unde am lasat-o. Cum fac? FUNDA

2 răspunsuri:
| KRIIIX a răspuns:

Spune i adminului! happy

| Sakal1999 a răspuns:

Frate esti incepator. nu ti-a fost furata. daca ai cumparat-o de la shop e in parcarea de unde ai luat-o. daca ai cumparat-o de la un player e unde a parcato el. pentru ca ea nu ramane acolo unde ai lasat-o trebuie sa scrii comanda de parcat(nu o mai stiu). este o comanda care iti teleporteaza masina la tine (nu mai stiu comanda)tu vb cu un cineva de pe sv sa iti spuna comanda