Cum iesi dintr-un grup la metin 2 ca am bagat pe cineva in grup si el o iesit si acum nu mai pot sa bag pe alt cineva in gruup ce taste trebuie sa apas casa in scot din grup

Răspuns Câştigător
| SperSaTeAjut a răspuns:

Pai ca sa scoti pe altcineva din grup trebuie sa fii sefu si dai click dreapta pe el si il excluzi sau daca vrei sa iesi tu dai pe sageata de sub grup (stanga sus) si dai paraseste grupul. te descurciwinking

1 răspuns:

Deci m-a bagat alt cineva in grup si el o iesit si acum nu tiu cum sa ies din grup casa ma bag cu alt cineva in grup va rog imi ziceti tastele cu pasuri 1 2 3 si daca trebiue sa ti apasat. dau funda.