| WithoutName123456789 a întrebat:

Cum imi dau seama care sunt serverele de minecraft gratuite sau cele cu plata?

4 răspunsuri:
| Carare_Paul_1998 a răspuns:

Cred ca cele cu plata au un lacat inscis iar cele fara plata au un lacat deschis (in fata numelui serverului)

| AnonymousGuy13 a răspuns:

Iti poti da seama cand intri pe ele. cele gratis iti cer sa te inregistrezi si cele cu plata nu. sau daca nu ai minecraft cumparat, primesti eroarea bad login cand intri pe un server cu plata.

| Aintz a răspuns:

Tot timpul cele fara plata... 1. Nu contin cifre 2. Au in tot deauna lacatul deschis!