| Millis a întrebat:

Cum imi fac cont pe CrossFire, pentru ca, cand intru imi da sa imi scriu Name si Password, si nu stiu unde trebuie sa imi fac acel cont, atentie, nu cont pe Z8Gama aka, site. caci acolo am. pentru joc, funda!

3 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Stai un pic ca ma uit acum, eu am cont dar sa vad care ar fi problema la tine...

| Kalyn a răspuns:

Pai poti folosii contul de pe Z8Games sau intrii acolo si dai register pe site-ul cross fire(scrie pe google)...nu inteleg care ar fi problemathinking

| razvyx a răspuns:

Salut,ieri am descoperit un site care iti ofera ZP gratis, chestia tare este ca acel site chiar iti da zp, pana in prezent am facut 60.000 ZP si sunt tare fericit.Sunt anumite conditii totusi insa se merita

Situl este.

http://crosszpfree.yolasite.com/