| adi2011 a întrebat:

Cum imi fac cont pe metin2 united?

Răspuns Câştigător
| darkemo a răspuns:

Bah dai la register sau dai clik aici si fa-ti cont ak da-mi fundita
https://metin2united.com/index.php?s=register

1 răspuns:
| nanenanenane a răspuns:

Intri pe www.metin2.ro si acolo apesi pe intrgistrare si iti scrii datele tale(exact ce iti cere)

M rog daca nu vrei sa iti face cont pe metin2 ro care este lent si greu sa te dezvolti poti incerca alte metine(servere private, speed.de mare viteza) cum ar fi metin2 united metin2 apollo meti2 gx metin2 hammer metin2 epic metin2 vyp etccc(scriu asa cam 7 ore pana nu mai stiu:))) si toate u site si apesi unde scrie creare cont sau register apoi scrii tot ce iti cere si apoi il downloadezi metinul respectiv...(apasnd download.cred ca stiai asta:)):))) mai exista servere hamachi dar e mai compilicat si te sfatuiesc sa nu le incerci ca-s naspa:|... funda:D?