| Razvan12354 a întrebat:

Cum îmi pot crea un joc ca minecraft dar mai vreau să adaug niște lucruri ca: puteri noi; animale; alți monștrii etc.

Răspuns Câştigător
| Axattys a răspuns:

Pentru a creea un joc ca minecraft este destul de greu si trebuie ceva munca, dar daca vrei poti face mod pack-uri in care adaugi diferite moduri cu monstri sau ce vrei tu. Sper ca te-am lamurit. In orice caz daca vrei sa faci jocuri poti cauta tutoriale pe youtube sunt destul de eficienta. Bafta

1 răspuns:
| σκμ a răspuns:

Crede plodul că reușește să facă ce a făcut Notchlaughing