| OanaVlad a întrebat:

Cum imi pot face un server de metin? trebuie sa am un program? daca da dati-mi un link de unde-l pot downlada sau trimitetimil pe mess la id-ul : my_little_pony2009 Ms Anticipat...

4 răspunsuri:
| myself a răspuns:

Doamne cati pitici prosti sunt pe site-ul asta, hai dispari dracu de aici -> youtube.com... google.ro... de astea i auzit ma inteligento? dc nu cauti inainte sa pui o intrebare*si aia stupida* http://myfacewhen.com/251/

| Jolley a răspuns:

Http://www.metin2.ro/main/download
sa dai pe prmul client dowload fara paranteze sub el fa-ti cont pe pegasus regat rasu ca te cresc eu

| IlieFloryn1992 a răspuns:

Care stie sa faca sv de mt plz add florin_boss1335 sau florin_americanu98

| ilie35 a răspuns:

Si eu caut