| smegcristy a întrebat:

Cum ini pot face metinul 2 var sa mearga daca imi cere sa scriu un cod

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Dupa parerea mea si dupa sfatul meu ar trebui sa te lasi si tu de metin2ro inteleg ca e o dependenta mare dar poti juca pe private sau alte mmorpg gen metin2, nu! metin2ro unde e hotie ar trebui sa iei exemplu la cei care s-au lasat definitiv de joc.Iti dau niste jocuri gen metin2 si mult mai faine:aika, 4story, runes of magic si cabal astea sunt cele mai faine eu 4story detest dar multi zic ca e bunicel dar fiecare cu preferinta lui si decizia ta aika ti-as recomanda si cabal si daca vrei si jocuri pe site farmerama, skyrama, darkorbit etc. dar metin2ro nu merita sa te joci, joci 1 luna 2 si iei ban sau sa fi furat.Asta e sfatul meu pentru tine! E decizia ta!