| Triana a întrebat:

Cum interzic accesul la un anumit site (temporar)? Browserul pe care il folosesc este Mozilla.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sub fiecare site (daca scrii in browser un nume de site) apare o comanda: "Blocati toate rezultatele pentru www.shopmania.ro". Apesi acolo si gata. Pentru deblocare intrati sus in dreapta unde este o rotita cu dinti. Acolo scrie setari de cautare. Intrati acolo si veti gasi scris "Blocare rezultate nedorite". Acolo este scris cu albastru ceva. Apasati si va va apare o lista cu siteurile blocate. Apasati pe "deblocati" si gata. Daca sub site nu gasiti comanda de blocare intrati in site-ul respectiv. Copiati linkul si intrati unde v-am scris mai inainte. Acolo este o comanda de blocare manuala a unui site. Copiati linkul si, eventual, scrieti motivul.