| Claudiu1905 a întrebat:

Cum modific literele la o postare pe Facebook ca sa fie mai mari?

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Cand spui la o postare te referi la comentariu?
Daca este vorba de comentariu il modifici cu butonul din stanga a Caps Lock vrei litera mare apesi pe el vrei mica apesti tot pe el sa-si revina

| Claudiu1905 explică (pentru CatalinVictor1985):

Fii serios, ce-s copil, stiu asta. Vreau sa le fac mari mari, sa modific "font size"

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Claudiu1905):

Nu eram sigur de asta te-am intrebat pentru ca sunt destui care nu cunosc acest amanunt. Sper sa afli raspunsul tau pe google daca aici nu va avea cine sa te ajute pentru ca eu nu ma pricep la asa ceva. Bafta