| Buteerflii a întrebat:

Cum o venit vacanta d vara.as avea chef sa ma apuc de un joc ceva mai d fete... dar nu gen metin stardoll imvu lady popular ...nu neaparat online. ceva mai misto si mai de durata nu d 10 min ce imi sugerati? dati linkuri plss

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Lineage happy Stiu multe fete ce-l joaca. Nu e tocmai de fete dar merge. Iei un personaj feminin, nume de fata si un server bun. Se deschide pe 1 iulie un nou server DEX (f f popular).

1 răspuns:
| Buteerflii explică:

De unde pot sa-l downloadez?