| OFataHoinara a întrebat:

Cum obtin mai multe likeuri la poza de profil pe facebook?

3 răspunsuri:
| AnnaMaria27 a răspuns:

Pai exista mai multe metode!
1.Sa iti etichetezi toti prietenii de la care doresti like-uri in acea fotografie
2.Sa trimiti la toata lista de messenger link-ul de la poza!
3.Sa dai like-uri la pozele prietenilor tai, deoarece it vor da cu siguranta "Back"
4. Sau poti pur si simplu sa astepti, mai ales daca esti o persoana populara si poza te avantajeaza sa iti dea like prietenii doar daca vor ei! Doar nu ii poti obliga!
Sper ca te-am ajutat! big grin

| CarmenElenaa a răspuns:

Urasc chesti asta cu 'vreau multe likeuri' cum a zis si any27 la 4. daca nu. poti trimite la toti prietenii din lista de fb 'un like?' mai pe scurt poti 'cersi' sper ca te.am ajutat, funda?

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri