| o0Ciprian0o a întrebat:

Cum populez un server Counter Strike 1.6, fara sa platesc?
IP: 46.102.95.25:27015

Si as mai avea o problema, ce pot face ca playerii sa se poata conecta dupa numele server-ului, nu de pe IP.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Slaiphar a răspuns:

Contact:
Skype:marian.fcsb60
Orice donatie conteaza daca mai vrei si poti dona 5 e ca sa il boost.am ar fi bine.dau fondator!
Mai mult vb pe skype

| Bitza0 a răspuns:

Daca vrei sa populezi serverul trebuie sa il pui pe freakz, Gametracker
Pentru a se conecta playeri pe server cu nume trebuie sa il ai afliat cu un forum adica trebuie sa-ti inscrii serverul pe un forum. funda?