| Albert9928 a întrebat:

Cum populez un server de metin2 mai repede? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MikYMous3 a răspuns:

1.pe facebook la status
2.la messinger la status si la broadscap
3.skype status daca ai
4.intri pe un mt2 te faci magazin cu mt2 tau ca nume
5. faci un videoclip
6.il pui pe diverse siteuri/forumuri asemanatoare cu TPU
Funda te rog?

21 răspunsuri:
| Nemesis2012 a răspuns:

Www.pvpscorex.mt2.ro

Server nou pvp ultra fun, intra si nu vei regreta!

| mynasca12 a răspuns:

Http://metin2babilonia.tk :D caut [GM]
skype meu : alinalin6042

| DeeaDeea12 a răspuns:

SonyMt2 - PvM/PvP - Level 250 - Rate 500% (Weekend 1.000 )!
- System language RO/EN.
- New client v8.0 new update 2017.
- Deschis de 5 ani.
- Fara 6/7.
- Mai multe detalii aveti in link-ul de mai jos:

http://sonymetin2.ro/prezentare/

| And33y a răspuns:

Metin2 Bistrita 2014 server nou PvM-PvP, LvL max 127, fara item 6/7 sau item modate, rate exp 800%-1000%,Bonusuri pe item pica usor, item normale numa au alt aspecta (arata mai smecher diferit), eventuri si concursuri OX zilnic, Staff mereu activ pentru intrebari referitoare la joc deci in concluzie nu mai sta pe ganduri hai pe server http://metin2bistrita.eu/ Go! Go! Go! Sa-l populam pentru a putea fi mai interesant jocu

| Sabau_Alexandru_1991_jCSR a răspuns:

Www.metin2unlimited.1tbs.in un server nou de metin PVM lvl max 127 are armuri nou mape beta si altele va astept pe server pentru a-l testa

| membrunoutpu a răspuns:

Haideti totii pe metin2 sylvanas pvm hard! http://mt2sylvanas.co.vu/

| CrYsTyNuTzU a răspuns:

Http://www.metin2m5.mt2.ro/ sv nou pvm-pvp va asteptam cu drag

| George_Iosub_1995 a răspuns:

Www.fantasy-world2.com Cel mai tare Metin2! Nimeni in ROMANIA, nu are asa server cu efecte speciale! G-M unic! Va asteptam, mai multe detalii pe link-ul de mai sus!

| megastar1 a răspuns:

Va astept pe metin 2 : http://www.assassin.fzn.ro/index.php?s=download... cel mai tare server!

| Ab_Vladutz_1990 a răspuns:

Http://www.metin2mr.fzn.ro/index.php?page=descarcare
PVM 250 Super tare rate de 1000% la tot evolutile super faine va asteptam cu drag!

| xXZUZUXx a răspuns:

Probabil ca va intrebati de ce sa alegeti serverul nostru cand sunt altele posibil mult mai performante si mult mai populate in acest moment?
Alegeti sv-ul nostru pentru ca serverul este unic. 100% diferit. De asta merita sa incercati sv-ul Metin2Aegyssus! Staff Proffesionist! Asteptam sa vedem cati mai multi playeri pe sv. Vrem sa ducem acest sv in Top.
Va fi un sv de lunga durata nu se va inchide dupa 2 saptamani.
Experienţă : 300%
Drop Yang : 300%
Drop Iteme : 300%
Fierar: Normala
System reborn implementat
Echipa Aegyssus este alcatuita din:
[OwN]Ant1dotu
[Hp]RoverR
Site:http://www.aegyssus.c-mt2.ro/
Va asteptam sa cladim impreuna cel mai unicat sv de Mt2 Pvm easy!
Cu Respect Staff Metin2Aegyssus

| Andreei_Terri_1995 a răspuns:

Http://brasoveni.mtn2.ro/index.php Server 2017 now totul nou 2017 caut 2 playeri buni pe post de GM caut GM activi pe server va astept pe serverul meu de metin2

| C._Ferrero_Alessandro_1990 a răspuns:

Salut intrati pe www.iceplay.mtn2.ro! Un servar nou aparut! Va putem spune cu incredere ca servarul este deschis pe data de 26/09/2015 si este hostat timp de 1 an deci nu disparem dupa piata imediat! LVL MAX. 250 evoluti 250! Incearca un metin2 nou incurand vom baga si modul ( WolfMan )

| Traian_Pirtreanu_1994 a răspuns:

Www.kzmt2.ro Server Pvm Fun 250, costume noi, arme noi peste 100 evoluti peste 100 mounturi noi.Va asteptam cu drag Kingzone Metin2 -----www.kzmt2.rowww.kzmt2.ro Server Pvm Fun 250, costume noi, arme noi peste 100 evoluti peste 100 mounturi noi.Va asteptam cu drag Kingzone Metin2 -----www.kzmt2.ro

| Albert9928 explică (pentru Traian_Pirtreanu_1994):

Http://metin2gtx.fzn.ro/ server pvm - pvp lv max 250 Rate 1000, Armuri, arme, accesorii, mobi, mape mounturi noi. Peste 100 evoultii. GM, playeri pretenosii. Eu zic sal incercati. Daca ai nevoie de ajutor voi fii prin preajma. Va asteptam :)