| XeNoN1 a întrebat:

Cum pot baga COMENZILE pe un sv nou de samp? Funda
Cine ma poate ajuta sa pun comenzile dau Admin lv 1000!+Funda

Răspuns Câştigător
| adi500 a răspuns:

XeNoN1 ma ajuti si pe mine cu serverul meu? Doar mi-am dat admin pe el atat. Id-ul meu de mess este noi_300@yahoo.com. Te rog mult ajuta-ma

7 răspunsuri:
| Daniel415 a răspuns:

Apesi pe t si dupa scrii /help sau /commands sau /cmds si iti apare tot ce vrei sa stii despre server

| XeNoN1 explică (pentru Daniel415):

Stiu da e server nou si nu are decat comenzile/kick/ban /help /givecash atat

| Daniel415 a răspuns (pentru XeNoN1):

Dai pe /help si vezi ce gasesti pe acolo

| XeNoN1 explică (pentru Daniel415):

Daca e nou si nu merge nici o comanda

| XeNoN1 explică:

Multumesc, dar am facut deja server si mi-a reusittongue
Cine posteaza prim-ul primeste FUNDA tongue

| Barta_Valentin_1998 a răspuns (pentru XeNoN1):

Plss, ma ajuti si pe mine? uitate la intrebarea mea pe care am pus-o!

| xNevAda1 a răspuns:

Mai intai daca mai ai nev de raspuns intri in pawno si dai ctrl+f si cauti //help apoi bagi colo comenzile si le activezi