| Alexutzaa122002 a întrebat:

Cum pot castiga diamante la arena modei lady popular!
Cel mai bun raspuns funda! happy

Răspuns Câştigător
| Lara13 a răspuns:

Diamantele trebuie cumparate, dar smaralde poti castiga la "Cartile Norocului" de la carnaval sau poti face sedinte foto, daca ai noroc castigi dar daca nu ai noroc mai incerci

4 răspunsuri:
| ღβأβأ a răspuns:

Mai niste o metodă: sus, în colțul drept sunt niște,, sigle'' să le zic așa. Este o insignă albastră cu semnul îndrebării. Dai acolo și apeși pe FORUM și participi la concursuri, joci jocuri și mai multe. Fundă?

| Elenaeli22 a răspuns:

Buna! Pai ca sa ai diamante trebuie sa le cumperi cu bani reali de la banca.Dar poti strange smaralde cum a spus si mai sus.