| PrinceOf a întrebat:

Cum pot face bani pe metin2 ro daca am lv 32 si nu am itm... fara hackuri?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Prin pescuit, stai mult la pescuit pana faci 1-2 inventare de peste, apoi ii vinzi sau ii deschizi pentru scoici, daca iti cad scoici vinzi scoicilehappy
O alta metoda ar fi mineritul, mergi in toate mapele dupa minereuri si le vinzi asa sau le prelucrezi : Minereu de aur--> Aur La lachimistii de breslehappy
Vezi ca cele mai cautate sunt astea:
Minereu Abanos > se gaseste mult in Map2, Templul hwang
Minereu Lacrima cer --> Se gaseste Templul hwang cel mai usor.
Minereu Aur Alb --> Valea Sengryoung, Templul Hwang.

-Daca nu iti plac ideile astea ai putea sa iti faci alt caracter si sa il faci lv30 cu iteme bunicele, apoi farmezi pana faci iteme cat de cat bune si faci cal Armat si FMS - RIB +5-+9.
Apoi mergi prin map2 la metine de lv30-35 si acolo cad iteme bune :
Carti, pietre, arme, armuri, etc.
Si poti merge si in valea oricilor si desert la metine (Daca rezisti acolo)

Bafta sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Salut,
Uite aici niste metode:
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html

| shhhs a răspuns:

Uite aici un ghid ce cuprinde 10 metode de facut bani pe Metin2.
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!