| Botarel_Christian_1990 a întrebat:

Cum pot face rost de steam gratis? Si sa aiba Counter Strike 1.6 daca nu merge asa o sa imi cumpar.

4 răspunsuri:
| iceyps a răspuns:

Nu poti face rost pe gratis. Decat daca iti da un prieten.

| Ex89 a răspuns:

Nu cred ca poti sa iti faci rost de Steam gratis, doar daca iti da cineva cont gratis dar ma indoiesc big grin

| UnderGroundForMe a răspuns:

Salut singura sansa in care sa primesti steam gratis este de la un prieten amic ruda etc. nu cred ca ar da cineva cont de steam gratis. Mai bine iti cumperi unul

| Botarel_Christian_1990 explică:

Atunci stiti pe cineva cu invitatie cs 1.6? sau sa aiba cont si sa nu foloseasca sau sa aiba steam mai ieftin.