| Chirila_Mosu_1999 a întrebat:

Cum pot face setarile la samp ca sa pot trage, pentru ca click stanga merge sa trag dar click dreapta nu merge sa pun tinta... ma puteti ajuta? app am instalat si dezinstalat de catev aori si tot la fel imi da...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi Esc In timp ce esti in joc (si single-player, si multiplayer)
Te duci la Options
Controller Setup
Redefine Controls
Foot Controls
Te duci jos la Aim
Dai click acolo, si apesi click dreapta si ar trebui sa apara(asta daca nu este deja acolo) RMB.
Daca asta nu fixeaza, nu ai ce.
De asemenea ai si nevoie de engleza ok. (zic pentru joc, nu ca insulta)