| Paraschiv_Vlad_1990 a întrebat:

Cum pot juca pe SAMP pe serverul Romania Stunt Evolution?(unde pot face cont?)

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Salut..pentru a juca samp ai nevoie pur si simplu de : 1. Jocul in sine (San Andreas), pe care il ai deja.
2. S.A.M.P... modulul de joc multiplayer care il iei de aici --> http://www.sa-mp.com
Instructiuni : Dupa ce ai instalat si ce ai descarcat (de mai sus), pur si simplu intri in sa:mp : Iti scrii tu numele mult dorit, dai add la stunt.lcsnet.ro:7777 (Asta este ip-ul server-ului Romania Stunt Evolution) si dai play :)
Bafta!

2 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Iti faci cont cand intrii in joc. Insa iti recomand un server RPG. Cele DM sunt nasoale, te plictisesti.

| LOL365 a răspuns (pentru Prezidentul):

Da, dar serverele RPG populate in Romania sunt pur si simplu pay to win.

Ex: B-zone - mult noroc sa reusesti sa iei o masina sau un biz bun fara sa platesti o gramada in joc pentru un cont premium. Trebuie sa platesti si pentru skin-uri!

Bugged e la fel, mai toate serverele RPG din Romania sunt la fel.