| Ionutz_Yo_1998 a întrebat:

Cum pot popula un servar de samp ip servar este acesta HostName: Professional Gaming [0.3z]
Address: 188.241.14.141:7777
Players: x / 50
Ping: 27
Mode: Professional-Gaming GF™ v1.2
Map: San Andreas

2 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Pai fa-l mai atractiv, gaseste un gamemode frumusel ( prin frumusel ma refer sa aiba factiuni, comenzi, tutorial, spawnuri, sincronizare de intrare/iesire, bizzuri, case, toate fiind bine puse la punct), gaseste un staff capabil (sa se ocupe de playeri si server, eventual sa caute si ei de ce are nevoie serverul etc. ) eventual alatura-te unei comunitati daca nu esti deja sau creeaza tu o comunitate proprie (eu iti recomand sa te afiliezi pentru ca e mai costisitor sa creezi tu o pagina proprie) poti adauga diferie plug-inuri pentru server, pune diferite anunturi ca dai admin/helper celui care aduce cei mai multi playeri si e capabil etc. etc. pune staff-ul sa anunte prietenii.

| ShobyWTF a răspuns:

Il pui pe o comunitate pentru detalii mesaj pe site sau add skype: victortot1