| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
| singram a răspuns:

Pai in primul rand sa fii de la 95 in sus si sa intrebi un ga pe metin2 daca doreste sa te faca gm o sa te scoata 10 minute de pe cont si cand o sa intri o sa fii gm nume metin2.ro poseidon

| driftking a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa ai lvl99 si sa ai maxim 18 ani in al doilea rand trebuie sa ai un comportament adecvat sa nu injuri useri si sati ia munca de gm in serios. Mesajul este trimis de DriftkIng adica de mine

| allexx22 a răspuns:

Bine sunt alex id alex_grecu201 am 19 ani si ma joc metin de 3 ani sunt gm ce intrebare puneti si voi cu pot deveni gm crezi cai as de usor sa devi gm sunt multe de facut habar n-aveti ce inseamna gm vo credeti ca o sa va spuna cineva sfatu va daui adresa cu sa deveniti gm dar co singura conditi nu dau la toti noob ok

| TheKIngBushido a răspuns:

Tre sa ai exp sau mai bine daca vrei sa inveti uitate pe youtube am avut si eu svr da la inchis oriku luna asta il deskid din now tongue in plus caut gm ga

| TheKIngBushido a răspuns:

Eu redeskid Metin2GPH e un now svr si e beleaaa caut GM GA.

| darcus123 a răspuns:

Sunt GM nu conteza ce LV
intri
pe
forum
OK?

| pok123 a răspuns:

Cum ma fac GM

| andy007_1414 a răspuns:

Cum e sa fi gm si ce trebuie sa faci casa fi gm

| nonaaaameeee a răspuns:

Vreau sa faxc un sv ed mt2 imi dati siteul sa-l fac plz

| klaudiu27 a răspuns:

Nu stiu

| Marius94XD a răspuns:

Stiu eu cum poti ajunge GM trebuie ca un Gm sa fie un prieten de al tau si te pune la o incercare o sa te lupti cu 3 jucatori de lv tau adica trei clone ale tale deodata daca le bati o sa devii GM asa am devenit si eu

| ionut_7764 a răspuns:

Vai de capu meu si eu vreau trebuie sa ajungi la lv 100 e greu tare. Cine are parole pentru metin2 ro sa imi dea si mie plz la id-ul ionut_stavarachi happy

| anonim_8802 a răspuns:

Ba copi handicapati voi nu stiti ce inseamna (gm) inseamna intr-adevar trebuie sa ai lv maxim dar trebbuie sa stii toate limbile fluent si in plus trebuie sa avet peste 18 anisi o sa va dea la GM sa retineti niste coduri intr-o saptamana si in plus trebuie sa platiti vreo 2 milioane si stiti de unde stiu eu toate astea pentru fratimiu e GM pemetin2 united!

| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Deci: 1.In primul rand trebuie sa ati gasesti un server de metin2 privat pentru ca contine mai multi gm si cresti mai repede. 2.In al doilea rand trebuie sa fie ceva de genul:"TheDarkMt2" pentru ca toate chestile sunt +9 si sunt bonusate full si,:Fiecare costa 0 yang! EX:Spada+9, Semi-Om+9, Otravita+9,Battle+9,Epice+9... etc.Pe toate serverele de metin private sau normale un SGA sau GA este mult mai important decat un GM. 3.In al treilea rand pe acest server privat de metin2 (l-am mentionat mai sus), daca ajungi lv 90+ ati apare un mesaj in timp ce te joci si te intreaba daca vr sa fi GM, tu trebuie sa zici NU iar peste inca un lv facut te mai intreaba odata iar doar atunci zice-ti DA. DICTIONAR: (90+: peste lv 90). id-ul meu de mess este:newfreestyler

| Stog_Gheorghe_1998 a răspuns:

Ma cum fac un server privat?

| zazo a răspuns:

Pai eu sunt GM dar ca sa fiti (GM) trebuie sa aveti urmatoarele: 18 ani sa stiti neaparat regulile joculu si dupa ce aveti toate astea va inscrieti pe forumul ''metin2.ro'' si va trebui sa completati un test apoi (GAME MASTER) il verifica si va va trimite in ema-il daca sunteti apt sa fiti (GM) +ca trebuie sa va faceti si treaba si sa gasiti heckari nu doar sa va laudati ca sunteti (GM) trebuie practic sa banati 2-3 persoane pe luna laughing multumesc de discutie. ECHIPA (METIN2.RO).

| madalingm a răspuns:

Vrei sa fi GM te fac eu.

| lorand100 a răspuns:

Eu sunt GM si este foarte greu sa te faci GM.

| hahhas a răspuns:

Si eu as vrea sa devin gm am experienta dar m-am plicti de server astea sa fiu gm vreau unul nou stiu toate comenzile tot!

| lord2010 a răspuns:

Ma eu cum iau DreamyMt2? puteti sa-mi spuneti va rogbatting eyelashes

| Sebi24 a răspuns:

Nu trebuie sa ai 18 ani. trebuie sa ai doua programe si gata,
esti GM!

| ProStyLe a răspuns:

Sall,Eu sunt [MOD]Luce, dar asa ceva nu am mai pomenit : Raspuns anonim:
Eu sunt king pe metin2ro si gm pe metin2 uk si daca ai noroc si te intalnesti cu mine iti promit ca te fac lvl99 si iti dau iteme+9 1.Echipe GF nu a pus king pe ro din cate stiu ...Adica eu sunt MOD si am Otel +9 si Sabie Sirius +9 despre accesorii nu mai vb
Tre sa stii bine un joc pentru a te face master/moderatorbig grin